NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Big Bang Theory - Teorie velkého třesku - online
     Menu
malý Sheldon
     AONN.cz

ALYSS.cz - Komiks - kreslene serialy
     Reklama

10. série
10x01 - Sonda do rodinných vazeb
Rodiny Leonarda a Penny se sejdou na svatebním obřadu. Leonardův otec stráví noc se Sheldonovou matkou.
10x02 - Miniaturizace po vojensku
Plukovník amerického letectva bude řešit s Howardem jeho vynález. Penny v práci vykecá, že je Bernadette těhotná.
10x03 - Pseudoproblém se závislostí
Bernadette se svěří Rajeshovi, že není připravená být matkou. Penny doprovází Amy na párty na fakultě. Sheldon zachází do extrémů, když chce Howardovi pomáhat s jeho vojenským projektem.
10x04 - Experimentování se soužitím
Amy opustí svůj byt kvůli opravám a nastěhuje se ke Sheldonovi. Howard s Bernadette nechtějí znát pohlaví dítěte, ale Rajesh ho zjistí.
10x05 - Kontaminace vířivky
Sheldon a Amy narazí na problémy týkající se jejich společného bydlení. Howard a Berandette jsou nuceni trávit dovolenou doma. Rajesh a Stuart si budou užívat v jejich vířivce.
10x06 - Fetální kopnutí
Sheldon a Amy pořádají pozdní snídani. Penny je překvapena svou popularitou, když je její film Serial Apeist uváděn na Comic-Conu.
10x07 - Aspekty pravdomluvnosti
Amy nechce říct Sheldonovi, že jejich byt už byl opraven. Leonard a Penny budou přemýšlet, co udělají se Sheldonovým pokojem.
10x08 - Inkubace mozkových buněk
Nečekaná žádost Sheldona velmi šokuje Amy. Rajesh si najde novou známost.
10x09 - Zneuznaný génius
Sheldona bude sžírat žárlivost, když Bert z oddělení geologie vyhraje členství v MacArthur Genius programu. Howarda nová hračka bude čelit názorům ostatních.
10x10 - Šachování se společným majetkem
Rozdělování společného majetku mezi Sheldonem a Leonardem nepůjde tak dobře. Stuart chce znovu bydlet s Wolowitzovými a pomoci jim s výchovou dítěte.
10x11 - Synchronicita narozenin
Amy sní o intimním večeru se Sheldonem, protože má narozeniny. Bohužel ji Bernadette pošle do práce.
10x12 - Resumé vánočních svátků
Po dlouhém odloučení se naše oblíbená parta opět sejde, aby si povyprávěla zážitky z dovolené. Zjistíme, jak dopadla návštěva Sheldonovy matky, Leonardovo vánoční dobrodružství s Penny a jak zvládají Howard a Bernadette rodičovství.
10x13 - Reorganizace vztahu
Sheldon by rád lépe chápal emoce lidí kolem něj a sežene si proto experimentální zařízení z MIT, které emoce čte za něj. Stroj odhalí, že Leonard se zlobí na Penny, protože k nim domů pozvala svého bratra, který býval dealerem drog. Raj mezitím svolává své bývalé přítelkyně, aby zjistil,
10x14 - Prototyp emočního detektoru
Penny pomáhá bratrovi sehnat práci. Sheldon si pořídí stroj, který mu pomůže porozumět lidským emocím. Rajesh se sejde se svými bývalými přítelkyněmi a společně se budou snažit přijít na to, proč je stále svobodný.
10x15 - Další manipulace lokomotivou
Leonard a Howard se pokusí udržet Sheldona dál od svého projektu tím, že jej pošlou na železnici, kde si vyzkouší řídit vlak. Penny a Amy vezmou Bernadette po dlouhé době na dámskou jízdu.
10x16 - Sublimace kapesného
Amy zjistí, že všichni na univerzitě ví o jejích romantických schůzkách. Rajesh se snaží žít bez finanční podpory svého otce.
10x17 - Šaráda s Comic-Conem
Raj pověřuje Sheldona správou svých financí a je mu řečeno, že si letos nemůže dovolit jet na Comic-Con, proto se Raj snaží vydělat si, aby o akci nepřišel. Howard dělá domácí práce, aby mu Bernadette dovolila vůbec odjet. Penny chce jet s partou, aby udělala Leonardovi radost, ale oběma
10x18 - Metafora s únikovým východem
Raj si už nemůže dovolit bydlet ve svém bytě, proto mu Leonard s Penny dočasně poskytnou Sheldonův starý pokoj. To je Sheldonovi nepříjemné a zavolá Beverly, aby provedla analýzu a zjistila proč. Tvrdí, že Sheldon tento pokoj vnímá jako únikovou strategii pro případ, že by jeho vztah s Amy
10x19 - Fluktuace spolupráce
Sheldon a Amy se poprvé pouští do profesionální spolupráce, ale kvůli jejich milostnému vztahu je kvalita jejich výsledné práce velmi pochybná. Zjistí, že možnost navzájem se urážet, povzbuzuje jejich kreativitu. Penny a Raj se mezitím sbližují, kvůli čemuž se Leonard cítí odcizen.
10x20 - Bezprecedentní ztráta paměti
Sheldon se přiměje k práci s Howardem a Leonardem na naváděcím systému a na projektu s Amy v jeden den, což vyústí v nachlazení a probuzení bez vzpomínek na to, co se dělo po konzumaci léků. Sheldon se proto snaží zjistit, co v době výpadku paměti dělal. Bernadette se
10x21 - Frustrace z odloučení
Geolog Bert zavolá do pořadu Zábava s vlajkami, aby se pochlubil, že má přítelkyni. Ostatní jsou na ni zvědaví a pozvou oba na společnou večeři. Howard, Bernadette a Stuart se chystají dát malou Halley do jeslí.
10x22 - Akceptace nezdolatelné výzvy
Zatímco Penny zvažuje rozporuplnou pracovní nabídku, Sheldon se v obavě ze stárnutí uchýlí i ke kouzelnickým trikům.
10x23 - Konfiskace z přísně tajných důvodů
Když pánové přijdou o práci na projektu, každý se s tím vyrovná po svém. Amy zatím dostane neodolatelnou nabídku.
10x24 - Rizika vztahů na dálku
Zatímco je Amy na výzkumné stáži, na Sheldona si brousí zuby jeho ctitelka, doktorka Nowitzki.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com