NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Big Bang Theory - Teorie velkého třesku - online
     Menu
malý Sheldon
     AONN.cz

SIFEE.biz - Black books online, tapety, epizody, postavy
     Reklama

Sheldon Cooper
Sheldon je potrhlý spolubydlící Lenoarda. Je to doktor jaderné fyziky, je chronicky posedlý pořádkem a má své místo na gauči, na které nikdo nesmí sedat. Jeho typickým gestem je sarkasmus, který z něj doslova srší každou chvílí.Sheldon je doslova posedlý nejen pořádkem, ale i komiksy, každý den pro něj má specifický význam, každý den má svůj účel, kromě Nepředvídatelného čtvrtka. Nesnáší, když si v jeho blízkosti někdo začne pískat, je skalním fanouškem Star Treku (hlavně Spocka) a pokud ho někdo jakkoliv pořádně naštve (třeba se mu dotkne jídla), tak dotyčnému udělí stike. Tři takové "body" znamenají konec přátelství. Sheldon je typickým vůdcem seriálu, jelikož na jeho hláškách a na jeho chování je seriál de facto založen.

Leonard Hofstadter
Leonard je ze čtveřice hlavních "hrdinů" v podstatě nejblíž normálnímu člověku.Trpí laktózní alergií, z čehož si občas jeho spolubydlící Sheldon dělá srandu. Už od prvního setkání se sousedkou Penny k ní cítí určité sympatie a v průběhu seriálu se snaží všemi možnými i nemožnými způsoby upoutat její pozornost. Jeho matka je naprostá puntičkářka, což evidentně nahrává v jedné epizodě Sheldonovi, který si s ní dokonale rozumí.

Penny
Penny je prostá, obyčejná, ale hlavně překrásná sousedka Sheldona a Leonarda.Pracuje v Cheescake factory (Království koláčů). Narodila se v Omaze, a je jediným charakterem ze seriálu, jejíž příjmení jsme ještě nikdy neslyšeli. Disponuje především svůdnými křivkami, které lákají mnoho mužů z okolí. Naučila se zpívat Sheldonovu oblíbenou píseň Soft Kitty (když byl nemocný) a postupem času na ní začíná být vidět vliv našich známých přátel. A to v momentě, kdy začne sama od sebe používat terminologii ze Star Treku.

Rajesh Koothrappali
Rajesh (nebo také Raj) je vědec s indickými předky. Od narození trpí vzácnou fobií, a to, že nedokáže mluvit v přítomnosti krásné ženy, což je docela velkým handicapem. Tedy pokud není pod vlivem alkoholu, ten totiž tuto bariéru dokonale odbourává. Raj se může rovněž pyšnit titulem PhD. jako ostatní ze čtveřice (kromě Howarda).Jeho rodiče ho mají téměř neustále pod kontrolou, protože s ním často provádějí videohovory přes notebook. Raj tak může bez problémů představit své známé tváří v tvář svým rodičům.

Howard Wolowitz
Howard je typický Žid, jehož předností je neustálá snaha získat dívku. O to se snaží mnohými způsoby, například svádění několika jazyky najednou. Ovládá ruštinu, francouzštinu, čínštinu, perštinu a pochopitelně angličtinu. Párkrát se pokouší i o Penny, ale ta mu jasně dává najevo, že u ní šanci nemá.Howard je také jediný ze čtveřice, který nenese titul PhD., tedy doktorát. Nicméně i tak je to výborný konstrukční inženýr. Pyšní se rovněž vesmírným záchodem na stanici ISS, který tamní posádka již používá. Fanoušci seriálu však ví, jak perfektně jeho záchod funguje. Specialitou je Howardova matka, která se zdá býti velmi nepříjemná, originální však je ta skutečnost, že jsme ji ještě nikdy v seriálu neviděli. Že by velké překvapení na závěr?

Leslie Winkle
Leslie je tak trochu Leonard v ženském podání, avšak je mnohem asertivnější a tvrdší. S Leonardem měla malý románek, avšak jinak ho bere jako kolegu z jaderného oddělení. Nesnáší se s Sheldonem, jsou to velcí nepřátelé a Leslie občas přijde ostatním vhod jako zbraň proti Sheldonovi.

Amy Farrah Fowler
Amy je osoba, kterou na Sheldona upozornil Howard s Rajem. Prvně se objevila na konci třetí sezóny a její role byla jasná - přítelkyně Sheldona. Amy je však velmi svérázná žena. Nejen, že si se Sheldonem v mnoha věcech rozumí, avšak také ne zcela ve všem, ale především - svým chováním a jednáním je mu neskutečně podobná. Dala by se také nazvat Sheldonem v ženském podání. Ostatní Amy moc nemusí, protože je příliš svérázná, věci nazývá sice pravými jmény, avšak ne příliš vhodně, ke všemu přistupuje pragmaticky a zejména Penny nese občas její projevy docela těžko.

Bernadette Rostenkowski
Howardowa přítelkyně Bernadette je jedna z velmi zvláštních postav, které v seriálu již pravidelně vystupují. Jedná se o svéráznou, leč někdy naivní ženu menšího vzrůstu (takže se k Howardovi hodí, jelikož je skoro menší než on), která dříve chodila s různými muži, mezi kterými byl například i jistý profesor na univerzitě, téměř dvoumetrový svalnatý černoch. Howard se s Bernadette několikrát "rozejde", ale vždycky se k sobě vrátí, protože to vypadá, že bez sebe nemohou být. Podobně jako Howard má i Bernadette problémy se svou matkou, na kterou jsme zatím však nenarazili. Rozumí si rovněž velmi dobře s Penny a Amy, spolu tvoří jakési dívčí trio, které občas vymýšlí různé věci, které podniknout večer, kdy se jejich veděčtí kamarádi zaobírají činnostmi "pouze pro pány".

Stuart
Stuart (jehož příjmení neznáme) je majitelem obchodu s komiksy, do kterého s oblibou naši vědci chodí. Je to muž menšího vzrůstu s jakýmsi komplexem se ženami. Nedaří se mu najít ženský protějšek, a ačkoliv si prožije menší "románek" s Penny, stejně z toho sejde a Stuart je neustále sám. Má však své přívržence. Ať už se jedná o bowling nebo karetní turnaj, jeho kamarádem je Wil Wheaton, herec ze Star Treku, kterého Sheldon k smrti nesnáší. Poslední dobou je Stuart mimo dění, dozvídáme se však, že na tom finančně není úplně nejlépe, jelikož bydlí ve svém obchodě s komiksy.

Barry Kripke
Šišlavý chlapík, který neustále provokuje Sheldona, je typickým příkladem někoho, kdo zná určitý recept na Sheldona. Kripke si na něj "posvítil" už dříve, kdy mu do kanceláře vpustil hélium, aby jej ztrapnil před zbytkem univerzity v rádiu. Povedlo se. Kripke se utká s našimi vědci při souboji robotů, který vyhraje a zničí tak Howardův sen. Jeho robot je zkrátka nezastavitelný. Také se snaží vzdorovat náporu Sheldona, který z něj chce mít kamaráda kvůli jistému projektu, z čehož stejně sejde. A v neposlední řadě je pozván na jeden z večerů k Sheldonovi, kdy se po delší době objevuje v seriálu. A zdá se, že se vůbec nezměnil.

     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com